Size bir telefon kadar yakınız
+90 501 035 96 24
Dil Seçin

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi
Eğitim İçeriği

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi

Eğitim Hakkında

Atlas Belgelendirme, kalite standartları ve süreç yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur. Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi, kurumun en önemli eğitimlerinden biridir.

Bu eğitim programı, çocuk ve ergenlerin gelişim süreçlerini anlama, çocuk ve ergenlerle çalışırken kullanılabilecek tekniklerin öğrenilmesi, ailelerle ve diğer profesyonellerle işbirliği yapabilme becerilerinin geliştirilmesi gibi konularda eğitim vermektedir. Bu eğitim, hem alanında uzmanlaşmak isteyenler için hem de ebeveynler için faydalıdır.

Eğitim sonunda başarıyla tamamlayan katılımcılar, e-devlet onaylı bir sertifika almaya hak kazanır. Bu sertifika, çocuk ve ergen danışmanlığı konusunda yetkinliğinizi ve profesyonel niteliğinizi kanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, eğitim süresince sunulan pratik uygulamalar sayesinde, edindiğiniz bilgileri gerçek hayatta uygulama becerisi de kazanmış olacaksınız.

Atlas Belgelendirme’nin Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi, alanda uzmanlaşmak isteyenlerin, kendilerini geliştirmek isteyenlerin ve çocukları olan ebeveynlerin faydalanabileceği bir eğitim programıdır. Sertifika e-devlet onaylı olduğundan, katılımcıların aldıkları sertifika resmi olarak tanınır ve meslek hayatlarında avantaj sağlar.

Eğitim Fiyatı

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 1500 TL + KDV’dir.