Size bir telefon kadar yakınız
+90 501 035 96 24
Dil Seçin

İş Güvenliği Eğitim Paketi

İş Güvenliği Eğitim Paketi
Eğitim İçeriği

İşaretçi ve Sapanci Eğitici Eğitimi

Yangın Eğitici Eğitimi seviye 1-2-3-4

Yüksekte çalışma Eğitici Eğitimi seviye 1-2

Acildurum ve Kriz Yönetimi Eğitici Eğitimi

Kapalı ve Kısıtlı Alanlarda çalışma Eğitici Eğitimi

Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlama

Kaza Araștırma ve Kök Neden Analizi

Etiketleme ve Kilitleme Eğitici Eğitimi

Genel Eğitici Eğitimi

Eğitim Hakkında

Atlas Belgelendirme olarak iş güvenliği uzmanlarına özel eğitimler sunuyoruz. İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda önemli bir rol üstlenen iş güvenliği uzmanları, işyerinde olası riskleri önceden tespit ederek çalışanların güvenliğini sağlamak için önemli bir görev üstlenirler. Bu sebeple iş güvenliği uzmanlarına özel olarak tasarlanmış eğitimlerimiz ile çalışanlarınızın güvenliğini daha iyi sağlayabilirsiniz.

Eğitim paketimizde, işaretçi ve sapancı eğitici eğitimi, yangın eğitici eğitimi seviye 1-2-3-4, yüksekte çalışma eğitici eğitimi seviye 1-2, acil durum ve kriz yönetimi eğitici eğitimi, kapalı ve kısıtlı alanlarda çalışma eğitici eğitimi, patlamadan korunma dokümanı hazırlama, kaza araştırma ve kök neden analizi, etiketleme ve kilitleme eğitici eğitimi ve genel eğitici eğitimi yer almaktadır.

İşaretçi ve sapancı eğitici eğitimi ile çalışanlarınızın iş güvenliği için gerekli olan işaretçilik ve sapancılık eğitimlerini alabilecekleri, yangın eğitici eğitimi ile yangınla mücadele konusunda bilgi sahibi olabilecekleri, yüksekte çalışma eğitici eğitimi ile yüksekliklerde çalışma konusunda güvenli bir şekilde çalışabilecekleri, acil durum ve kriz yönetimi eğitici eğitimi ile kriz yönetimi konusunda bilinçlenip müdahale edebilecekleri, kapalı ve kısıtlı alanlarda çalışma eğitici eğitimi ile bu alanlarda çalışmanın risklerini öğrenebilecekleri, patlamadan korunma dokümanı hazırlama eğitimi ile işyerindeki patlamadan korunma planlarını hazırlayabilecekleri, kaza araştırma ve kök neden analizi eğitimi ile meydana gelen kazaların nedenlerini analiz ederek tekrarlanmasını önleyebilecekleri, etiketleme ve kilitleme eğitici eğitimi ile tehlikeli işlerin güvenli bir şekilde yapılması için gerekli olan etiketleme ve kilitleme işlemlerini öğrenebilecekleri ve genel eğitici eğitimi ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda genel bir bakış açısı kazanabilecekleri eğitimler veriyoruz.

İş güvenliği uzmanlarının eğitimleri, işyerlerinde çalışanların güvenliğinin sağlanması için son derece önemlidir. Bu nedenle, eğitimlerimizde iş güvenliği konusunda gerekli olan tüm konuları kapsamlı bir şekilde ele alıyoruz. Eğitimlerimiz, katılımcılara iş güvenliği konusunda gerekli olan bilgi ve becerileri kazandırarak, işyerlerinde çalışanların güvenliğini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Atlas Belgelendirme olarak, iş güvenliği uzmanlarına özel eğitimlerimizle, işyerlerinde güvenliği arttırmak için gerekli olan tüm bilgi ve becerileri sağlıyoruz. Eğitimlerimiz sonunda, iş güvenliği uzmanlarının işyerlerindeki riskleri önceden tespit ederek, çalışanların güvenliğini sağlamaları için gereken tüm bilgi ve becerilere sahip olmalarını hedefliyoruz.

Eğitim Fiyatı

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 7500 TL + KDV’dir.