Size bir telefon kadar yakınız
+90 501 035 96 24
Dil Seçin

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Yaşam Koçluğu Eğitimi
Eğitim İçeriği

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Eğitim Hakkında

Atlas Belgelendirme, geniş bir yelpazedeki eğitimlerle kaliteli sertifika programları sunan öncü bir kurumdur. Bu çerçevede, Yaşam Koçluğu Eğitimi de sunulan değerli eğitimlerden biridir.

Yaşam koçluğu, bireylerin yaşamlarını daha üretken ve tatmin edici hale getirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir danışmanlık hizmetidir. Atlas Belgelendirme’nin Yaşam Koçluğu Eğitimi, bu alanda uzmanlaşmak isteyenlere yöneliktir ve bireylerin yaşamlarını olumlu yönde değiştirmelerine yardımcı olabilecek önemli beceriler ve teknikler sunmaktadır.

Eğitim süresince, katılımcılar kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşmak için nasıl bir koçluk stratejisi geliştirebileceklerini öğreneceklerdir. Ayrıca, bireylerin öz farkındalıklarını arttırmak, etkili iletişim kurmak, problem çözmek ve zaman yönetimi gibi konularda becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak araçlar sağlanacaktır.

Atlas Belgelendirme’nin Yaşam Koçluğu Eğitimi, e-devlet tarafından onaylanan bir sertifikaya sahiptir. Bu sertifika, eğitim programının tamamlandığını ve bireylerin Yaşam Koçluğu alanında yetkin olduğunu belirtmektedir. Ayrıca, bu sertifika, katılımcıların iş hayatında ve özel hayatlarında daha başarılı olmalarına yardımcı olacak bir değer olarak da kabul edilir.

Kısacası, Atlas Belgelendirme’nin Yaşam Koçluğu Eğitimi, bireylerin yaşamlarını olumlu yönde değiştirmelerine yardımcı olabilecek önemli beceriler ve teknikler sunmaktadır. Ayrıca, e-devlet onaylı bir sertifika programı olduğu için, katılımcıların iş hayatında ve özel hayatlarında daha başarılı olmalarına yardımcı olabilecek bir değer taşımaktadır.

Eğitim Fiyatı

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 1500 TL + KDV’dir.